
Infinity Kingdom
Kleurrijke MMO-strategie: bouw je stad, maak je helden sterker en verdedig het land Norheim tegen kwaadaardige gnomen en andere spelers. Gratis in je browser.
Wat is Infinity Kingdom?
Infinity Kingdom is een kleurrijke MMO-strategiegame van YooZoo Games. Je verdedigt het land Norheim tegen kwaadaardige gnomen en moet je tegelijk beschermen tegen andere spelers. Je bouwt je stad uit, verzamelt en verbetert helden en trekt met je legers ten strijde — met draken erbij.
Je speelt het gratis in je browser via Game Hollywood of R2 Games. Op de pc kan het ook via Steam of de Microsoft Store, en op Android als app.
Ervaring van de redactie met Infinity Kingdom
Infinity Kingdom is lekker kleurrijk en combineert stadsbouw met helden, draken en flinke gevechten. Wij waren vooral bezig met onze helden steeds sterker maken, al krijg je in het begin zoveel opties voorgeschoteld dat je even moet uitzoeken waar je eigenlijk moet klikken.
+ WAT WE GOED VINDEN
- Lekker kleurrijk
- Stadsbouw met helden, draken en gevechten
− WAT MINDER IS
- In het begin veel opties tegelijk
Zo speel je Infinity Kingdom gratis
- Klik hierboven op "Infinity Kingdom gratis spelen". Je gaat naar ik.gamehollywood.com, de officiële website van YooZoo Games.
- Maak een gratis account aan met je e-mailadres, of log in als je al een account hebt.
- Start de game in je browser. Of installeer de app voor Android en log in met hetzelfde account.
Wat kost geld? Niets verplicht. Zoals bij de meeste free-to-play games kun je premiumvaluta of pakketten kopen. Stel gerust een grens voor jezelf, of koop helemaal niets: je kunt het spel volledig gratis spelen.
Onze tip: schrik niet van alle knoppen in het begin. Volg eerst de hoofdopdrachten; die leiden je langs de belangrijkste gebouwen en helden, en de rest ontdek je vanzelf.
Games zoals Infinity Kingdom
Vind je Infinity Kingdom leuk? Deze gratis games lijken erop:
- Grepolis — ook een stad uitbouwen tot rijk, maar in het oude Griekenland
- League of Angels III — kleurrijke fantasy met helden die je steeds sterker maakt
- The Settlers Online — rustiger bouwen, met productieketens in plaats van gevechten
Alle gratis online games met onze ervaringen vind je in de categorie gratis games.
Infinity Kingdom: veelgestelde vragen
Ja. Infinity Kingdom is free-to-play: je maakt gratis een account en speelt zonder te betalen. In de game kun je optioneel premiumvaluta of pakketten kopen, bijvoorbeeld om sneller vooruit te komen. Dat is niet nodig om te spelen.
Ja. Naast de browserversie is er een app voor Android. Je kunt met hetzelfde account op je computer en je telefoon spelen.
Nee, dat hoeft niet: je speelt Infinity Kingdom in je webbrowser via ik.gamehollywood.com. Wil je liever een los programma of app, dan kan dat ook (Windows (Steam), Android).
Ja. Je speelt het in je browser via ik.gamehollywood.com of R2 Games, of je installeert het via Steam of de Microsoft Store.
Voorwaarden
Infinity Kingdom is een gratis online game van YooZoo Games. Voor het spelen gelden de voorwaarden van de maker. Aankopen in de game zijn vrijwillig; je betaalt die rechtstreeks aan de maker, niet aan gratis-downloaden.com. De afbeelding op deze pagina is een illustratie van gratis-downloaden.com; Infinity Kingdom en het logo zijn van de maker.
Blogs over Infinity Kingdom
Handleidingen, tips en nieuws over Infinity Kingdom.
Zo controleren we deze pagina over Infinity Kingdom
- Versie: Infinity Kingdom is een webapp die de maker zelf bijwerkt; er is dus geen versie of installatiebestand om te controleren. We controleren wel of de informatie en de link naar de officiële website kloppen.
- Link: de knop "Infinity Kingdom gratis spelen" leidt naar
ik.gamehollywood.com, de website van de maker. Wij hosten of wijzigen geen bestanden. - Licentie: Gratis te spelen · aankopen optioneel — gecontroleerd op de officiële licentiepagina. Lees ons licentiebeleid voor wat we wel en niet opnemen.
- Klopt er iets niet? Gebruik de knop "Link werkt niet?" bij de download, of laat het ons weten via het contactformulier.
Meer gratis games


